İletişim Bilgileri

Menekşe 1. Sok. No: 10/B 11 - 16 Kızılay / ANKARA

Tel: +90 312 425 26 75

Fax: +90 312 425 27 50

E-posta: info@icmimarlikkursuankara.com

 

MEB ONAYLI İç MimariSertifikası verilmektedir.

  1. Ankara Tasarım - İç Mimari Kursu Hakkında;
  2. Eğitim kurumumuz 2003 tarihinde Tasarım Bil. Tek. Eğitim Mühendislik Mimarlık LTD. ŞTİ. Bünyesinde açılmıştır. Kurumumuzun ilk açılış amacı, Autocad ve 3D Studio Max programlarındaki 1996'dan bu tarafa olan tecrübemizi Ankara'daki mühendislik ve mimarlık öğrencilerimize aktarmaktır. Kurumumuz ÖZ-KUR-DER üyesi olup 2004 yılından bu tarafa Ankara'da ilk MEB Onaylı Autocad - Grafik ve Web Tasarım sertifikasını veren kurumdur.
  3. 3DS MAX ve CATIA programlarının MEB müfredatları kurumumuz tarafından hazırlanmış olup, Talim Terbiye Kurulu tarafından onaylanmıştır. Bu sayede bu iki program Türkiye de ilk defa bizim tarafımızdan eğitimlerine başlanılmıştır.
  4. Dünya Bankası tarafından finanse edilen ve İŞKUR tarafından organize edilen eğitimler çerçevesinde 3D Studio Max görselleştirme eğitimi verebilen ilk ve tek kuruluş olma özelliğini taşımaktayız. Şirketimiz bünyesinde eğitim dışında, Mimarlık bürolarının, yurt içi ve yurt dışındaki construction firmalarının üç boyutlu görselleştirmeleri, projelendirmeleri, animasyonları yürütülmektedir.
  5. Konularında Uzman Eğitmenler(Makina Mühendisi - Mimar - Iç Mimar - Peyzaj Mimar - Grafiker - Bilgisayar Mühendisi Ve Sehir Plancısı) den kaliteli eğitim vermekteyiz.
  6. Ankara'da bir çok mimarlık ofislerine öğrencilerimizi yetiştirerek, personel ihtiyacını karşılamış durumdayız. Yılların tecrübesini ve birikimini uzman kadromuzla Ankara ve Türkiyenin bir çok illinden gelen öğrencilerimize aktarmaktayız. Ankara Tasarım İç Mimari Kursumuzda MEB ONAYLI İç Mimari Sertifikası verilmektedir. Branşların da uzman eğitmenlerden dersler verilmektedir.
  7. Eğitim Müfredatına bağlı kalınmakla beraber güncel piyasa bilgi ve programları anlatılmaktadır.

 

Autocad

 

Proje Tasarım

 

3ds Max